Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare cazan de apa calda si de abur de joasa presiune, eliberare carte tehnica

Număr anunț
DA34313435
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0449 CRAIOVA (CUI 34554930)
Cod CPV
71631000-0 · Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
27.787.860 RON
Data publicării
23.10.2023 11:23
Data finalizării
24.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.787.860 RON