Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,7% sub estimat
achizitia a 2 linii autoservire sala mese, 1 buc. masina spalat vase tip tunel si 4 buc mese inox de lucru bucatarie cu cuva
- Număr anunț
- SCN1025244
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UM 01932 Brasov (CUI 4443256)
- Furnizor / câștigător
- BELFIX DISTRIBUŢIE SRL (CUI 33000856)
- Cod CPV
- 39314000-6 · Echipament de bucatarie industriala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 141.834,05 RON
- Valoare atribuită
- 129.491,73 RON 8,7% sub estimat
- Data publicării
- 09.11.2018 07:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1010258
- Termen limită
- 16.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1031138
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1031138.pdf
- Fisa produs LINIE AUTOSERVIRE SALA MESE 11072018.pdf.p7s
- Fisa produs MASA INOX DE LUCRU BUCATARIE CU CUVA 11072018.pdf.p7s
- Fisa produs MASINA SPALAT VASE TIP TUNEL11072018.pdf.p7s
- Formulare ECHIPAMENT BUCATARIE11072018.pdf.p7s
- model contract ECHIPAMENT BUCATARIE11072018.pdf.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 141.834,05 RON Adjudecat: 129.491,73 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 LINII AUTOSERVIRE SALA MESE | 104.075,63 RON | SC BELFIX DISTRIBUTIE SRL | 119.946,05 RON |
| 2 | 4 BUC. MESE INOX DE LUCRU BUCATARIE CU CUVA | 11.708 RON | BILANCIA EXIM S.R.L. | 9.545,68 RON ↓18,5% |
| 3 | 1 BUC. MASINA SPALAT VASE TIP TUNEL | 26.050,42 RON | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
BELFIX DISTRIBUŢIE SRL CUI RO 33000856
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
BILANCIA EXIM SRL CUI RO 3968479
Oferta 3
Individuala
Ofertant
SUPPLIER AKT SRL CUI RO 31410248
Valoare atribuită
129.491,73 RON
din 141.834,05 RON estimat
8,7%
Adjudecat la 91,3% din estimat · economie 12.342,32 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.