Ofertă acceptată Cumpărare directă

TUBURI LED EUROLAMP T8 120CM 18W 1900LM 6500K LUMINA RECE, ALIMENTARE PE AMBELE CAPETE

Număr anunț
DA34311841
Autoritate contractantă
Comuna BAIA (CUI 4674790)
Cod CPV
31527300-9 · Corpuri de iluminat pentru uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.394.050 RON
Data publicării
23.10.2023 11:23
Data finalizării
24.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.394.050 RON