Ofertă acceptată Cumpărare directă

Memoriu biodiversitate conform Ord. 1682/2023 pentru actualizare PUG si RLU com. Sagu, jud. Arad

Număr anunț
DA34314698
Autoritate contractantă
Comuna Sagu (CUI 3519585)
Cod CPV
90712100-2 · Planificare de dezvoltare a mediului urban (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.268.484 RON
Data publicării
23.10.2023 11:23
Data finalizării
24.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.268.484 RON