Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUVE STERILIZARE INTRUMENTAR STOMATOLOGIC 3 L

Număr anunț
DA34303760
Autoritate contractantă
UM 0502 BUCURESTI (CUI 4204283)
Cod CPV
33162000-3 · Dispozitive si instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
21.391.939 RON
Data publicării
20.10.2023 11:23
Data finalizării
24.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.391.939 RON