Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări execuție branșament electric - post transformare - în afara tarifului de racordare

Număr anunț
DA34283237
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Cod CPV
45231400-9 · Lucrari de constructii de linii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.028.465 RON
Data publicării
18.10.2023 11:23
Data finalizării
24.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.028.465 RON