Ofertă acceptată Cumpărare directă

Boiler apă caldă conform ofertă 3412 / 04.09.2023

Număr anunț
DA34326016
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL BUCURESTI (CUI 4340633)
Cod CPV
42161000-5 · Boilere de apa calda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.131.453 RON
Data publicării
24.10.2023 11:23
Data finalizării
25.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.131.453 RON