Ofertă acceptată Cumpărare directă

„RETEA CANALIZARE MENAJERA SI CANALIZARE PLUVIALA PE STRADA CRINULUI,ORASUL RASNOV, JUDETUL BRASOV”

Număr anunț
DA34304703
Autoritate contractantă
Orasul Rasnov - Consiliul Local Rasnov (CUI 4443353)
Cod CPV
44161200-8 · Canalizari de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.373.748 RON
Data publicării
23.10.2023 11:23
Data finalizării
25.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.373.748 RON