Ofertă acceptată Cumpărare directă

SOLACIUM SIDERAL BABY 1 FLACON X 30ML+1 PLIC X 1.9G

Număr anunț
DA34324323
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Dr. I.A. Sbarcea Brasov (CUI 4443183)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
335.278 RON
Data publicării
24.10.2023 11:23
Data finalizării
25.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

335.278 RON