Ofertă acceptată Cumpărare directă

„EXTINDERE ILUMINAT PUBLIC SI CANALIZATII CURENTI SLABI PT STR.CRIZANTEMELOR -TRONSON 2”

Număr anunț
DA34318327
Autoritate contractantă
Orasul Rasnov - Consiliul Local Rasnov (CUI 4443353)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.849.530 RON
Data publicării
24.10.2023 11:23
Data finalizării
25.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.849.530 RON