Ofertă acceptată Cumpărare directă

Constatare-Golire rețea canal-Înlocuire electropompă-Punere în funcțiune

Număr anunț
DA34296008
Autoritate contractantă
Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
Cod CPV
45317100-3 · Lucrari de instalare electrica de echipament de pompare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.276.949 RON
Data publicării
20.10.2023 11:23
Data finalizării
25.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.276.949 RON