Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bureti burete de pentru vase cu canelura 9 x 6 x 3 9x6x3 9*6*3 cm 10 buc/set B4U - IT ISCIR Oradea

Număr anunț
DA34328374
Autoritate contractantă
INSPECTIA DE STAT PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE SI INSTALATIILOR DE RIDICAT - ISCIR (CUI 9731330)
Cod CPV
39220000-0 · Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
24.10.2023 11:23
Data finalizării
25.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON