Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIRIGENTIE DE SANTIER DECOLMATARE ȘI APĂRARE DE MAL ZONA AVAL POD HERLA IN COMUNA SLATINA ,SUCEAVA

Număr anunț
DA34321121
Autoritate contractantă
COMUNA SLATINA (PRIMARIA COMUNEI SLATINA) (CUI 4326841)
Cod CPV
71521000-6 · Servicii de supraveghere a santierului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.624.453 RON
Data publicării
24.10.2023 11:23
Data finalizării
25.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.624.453 RON