Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE VERIFICARE TEHNICA DE CALITATE A PROIECTULUI MODERNIZARE CAMIN CULTURAL DIN SAT SOHODOL

Număr anunț
DA34320300
Autoritate contractantă
Comuna Bran (CUI 4688736)
Cod CPV
71356100-9 · Servicii de control tehnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
34.405.700 RON
Data publicării
24.10.2023 11:23
Data finalizării
25.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.405.700 RON