Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mixtura asfaltica BAD22.4

Număr anunț
DA34328273
Autoritate contractantă
DOMENIUL PUBLIC CAMPIA TURZII S.A. (CUI 7929510)
Cod CPV
44113620-7 · Asfalt (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.273.278 RON
Data publicării
24.10.2023 11:23
Data finalizării
25.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.273.278 RON