Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lichid (solutie) de curatat parbriz pentru iarna, -30 grade, recipient de 5litri

Număr anunț
DA34329257
Autoritate contractantă
INSPECȚIA JUDICIARĂ (CUI 30246121)
Cod CPV
39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
24.10.2023 11:23
Data finalizării
25.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON