Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta depunere Proiect Reproducere energie pentru consum Propriu

Număr anunț
DA34306421
Autoritate contractantă
Comuna Dagata (Consiliul Local Dagata) (CUI 4540615)
Cod CPV
73220000-0 · Servicii de consultanta in dezvoltare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.426.082 RON
Data publicării
23.10.2023 11:23
Data finalizării
25.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.426.082 RON