Ofertă acceptată Cumpărare directă

Montare corpuri pentru iluminatul de siguranta

Număr anunț
DA34310155
Autoritate contractantă
Scoala Primara Fizesu-Gherlii (CUI 17990034)
Cod CPV
45316000-5 · Lucrari de instalare de sisteme de iluminare si de semnalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.497.060 RON
Data publicării
23.10.2023 11:23
Data finalizării
25.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.497.060 RON