Ofertă acceptată Cumpărare directă

S.F "Construire platforma comunala pentru depozitarea si managementul gunoiului de grajd

Număr anunț
DA34328594
Autoritate contractantă
COMUNA CAVADINESTI (CUI 3347048)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.827.067 RON
Data publicării
24.10.2023 11:23
Data finalizării
25.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.827.067 RON