Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie ambalaj kraft cerata 110*120 cm

Număr anunț
DA34317156
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL VASLUI (CUI 7072330)
Cod CPV
37823100-4 · Hartie rezistenta la grasimi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.241.237 RON
Data publicării
24.10.2023 11:23
Data finalizării
25.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.241.237 RON