Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare faza PT ,,REABILITARE MODERATA LA SEDIUL CONSILIUL LOCAL POTCOAVA, JUD. OLT”

Număr anunț
DA34324431
Autoritate contractantă
ORASUL POTCOAVA (CUI 4716780)
Cod CPV
71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.596.004 RON
Data publicării
24.10.2023 11:23
Data finalizării
25.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.596.004 RON