Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii amenajare spatii eveniment la Stadion Arcul de Triumf pentru evenimentul din 27 Oct 2023
- Număr anunț
- DA34335800
- Autoritate contractantă
- Complex Sportiv National Arcul de Triumf Bucuresti (CUI 46610503)
- Cod CPV
- 79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3 RON
- Valoare atribuită
- 35.442.269 RON
- Data publicării
- 25.10.2023 11:23
- Data finalizării
- 25.10.2023 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.