Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motor electric trifazat 0,75kw / 3000 rpm 80 B3

Număr anunț
DA34312748
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Cartof si Sfecla de Zahar Brasov (CUI 18923009)
Cod CPV
45350000-5 · Instalatii mecanice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.984.901 RON
Data publicării
23.10.2023 11:23
Data finalizării
25.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.984.901 RON