Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de inchiere a 2 (doua) filtre de apa si dozatoare de apa pe o perioada de 12 luni

Număr anunț
DA34323930
Autoritate contractantă
ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
Cod CPV
51514110-2 · Servicii de instalare de utilaje si aparate de filtrare sau de purificare a apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.874.884 RON
Data publicării
24.10.2023 11:23
Data finalizării
25.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.874.884 RON