Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELABORAREA DOCUMENTATIEI FAZA S.F./ D.T.A.C/ DOCUMENTATII PENTRU OBTINERE AVIZE SI ACORDURI / P.T.+D

Număr anunț
DA34318470
Autoritate contractantă
COMUNA FLORESTI (CUI 4485391)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.467.549 RON
Data publicării
24.10.2023 11:23
Data finalizării
25.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.467.549 RON