Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare a fotocopiatoarelor

Număr anunț
DA34305528
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr. 1 Ciumeghiu (CUI 19213000)
Cod CPV
50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.279.530 RON
Data publicării
23.10.2023 11:23
Data finalizării
25.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.279.530 RON