Atribuită
Anunț de participare
Mamograf Direct Digital 3D cu Tomosinteza
- Număr anunț
- CN1006180
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33111650-2 · Aparate de mamografie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.055.462 RON
- Valoare atribuită
- 1.055.000 RON
- Data publicării
- 10.11.2018 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1009584
- Termen limită
- 21.12.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 217-495717
- Documentație de atribuire
- DF1030683
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Valoare atribuită
1.055.000 RON
din 1.055.462 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro