Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparatie autocamion cu nr. de inregistrare MAI 11121 conform deviz nr. 922/20.10.2023.

Număr anunț
DA34342661
Autoritate contractantă
Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina (CUI 2845206)
Cod CPV
50114100-8 · Servicii de reparare a camioanelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.299.375 RON
Data publicării
25.10.2023 11:23
Data finalizării
25.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.299.375 RON