Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii organizare evenimente (conferinta inchidere proiect)

Număr anunț
DA34304460
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.128.882 RON
Data publicării
23.10.2023 11:23
Data finalizării
25.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.128.882 RON