Ofertă acceptată Cumpărare directă

ERIBULINUM / Halaven 0,44 mg / ml x 1 flac. x 2 ml sol. inj.

Număr anunț
DA34314071
Autoritate contractantă
SC MEDICAL CENTER GRAL SRL (CUI 14912600)
Cod CPV
33652000-5 · Antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.851.409 RON
Data publicării
23.10.2023 11:23
Data finalizării
25.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.851.409 RON