Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curs de formare profesională: îmbuteliator fluide sub presiune pt. ISU Alba

Număr anunț
DA34323038
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.665.760 RON
Data publicării
24.10.2023 11:23
Data finalizării
25.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.665.760 RON