Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aspirator uscat-umed Renovation Karcher WD 6 P S V-30/8/22/T, 1300 W, 30 l+Set 4 nivele slim -10,60,
- Număr anunț
- DA34346223
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Buzau (CUI 4299615)
- Cod CPV
- 42999100-6 · Aspiratoare, altele decat cele de uz casnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 1.971.141 RON
- Data publicării
- 25.10.2023 11:23
- Data finalizării
- 25.10.2023 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.