Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mandren (stilet) pentru sonde de intubatie pentru sonde cu diam. 2,0 - 5,0 mm

Număr anunț
DA34309827
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC VISEU DE SUS (CUI 3694950)
Cod CPV
33157000-5 · Oxigenoterapie si asistenta respiratorie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.494.065 RON
Data publicării
23.10.2023 11:23
Data finalizării
26.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.494.065 RON