Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanță elaborare proiect Interreg NEXT RO-UA - Prioritatea 2/OS2.2 Sanatate

Număr anunț
DA34344584
Autoritate contractantă
PRIMARIA ISACCEA (CUI 3721907)
Cod CPV
79421200-3 · Servicii de elaborare de proiecte, altele decat pentru lucrarile de constructie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.832.568 RON
Data publicării
25.10.2023 11:23
Data finalizării
26.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.832.568 RON