Ofertă acceptată Cumpărare directă

Smartphone Galaxy S23 Plus 512GB 8GB RAM 5G Dual SIM Phantom Black

Număr anunț
DA34339345
Autoritate contractantă
Regia Publica Locala a Padurilor Piatra Craiului R.A. (CUI 19113639)
Cod CPV
32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.914.588 RON
Data publicării
25.10.2023 11:23
Data finalizării
26.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.914.588 RON