Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mustiuc Mustuc Alcoolteste Etiloteste cu Ambalare Individuala

Număr anunț
DA34344119
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA AL MUNICIPIULUI ODORHEIU-SECUIESC (CUI 31134355)
Cod CPV
19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.998.270 RON
Data publicării
25.10.2023 11:23
Data finalizării
26.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.998.270 RON