Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fierastrau pendular cu 2 acumulatori Dewalt DCS334P2-QW

Număr anunț
DA34346110
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Buzau (CUI 4299615)
Cod CPV
44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.702.949 RON
Data publicării
25.10.2023 11:23
Data finalizării
26.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.702.949 RON