Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop APPLE MacBook Pro 16 mnw83ze/a, Apple M2 Pro, 16.2" Liquid Retina XDR, 16GB, SSD 512GB, 19-co

Număr anunț
DA34342252
Autoritate contractantă
Teatrul "Szigligeti Szinhaz (CUI 28570745)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.864.518 RON
Data publicării
25.10.2023 11:23
Data finalizării
26.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.864.518 RON