Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ketoproxin 100 mg x 20 cpr

Număr anunț
DA34340755
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC CAI FERATE IASI (CUI 4981239)
Cod CPV
33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
22.082.443 RON
Data publicării
25.10.2023 11:23
Data finalizării
26.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.082.443 RON