Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fata de masa 85x85 cm din bumbac;Cearsaf pat 140x60 cm h10cm;Husa pilota 125x95 cm închidere cu acop

Număr anunț
DA34344075
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 97 (CUI 20769360)
Cod CPV
39513100-2 · Fete de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.158.770 RON
Data publicării
25.10.2023 11:23
Data finalizării
26.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.158.770 RON