Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONSULT IN VEDEREA DEPUNERII DOSARELOR DE FINANTARE IN CADRUL PROGRAMULUI CRESTEREA EFICIENTEI ENERG

Număr anunț
DA34343264
Autoritate contractantă
COMUNA LIVEZILE (PRIMARIA LIVEZILE) (CUI 20568677)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.619.427 RON
Data publicării
25.10.2023 11:23
Data finalizării
26.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.619.427 RON