Ofertă acceptată Cumpărare directă

Firma luminoasa

Număr anunț
DA34345985
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA EPISCOP MELCHISEDEC STEFANESCU (CUI 17496848)
Cod CPV
31523000-8 · Indicatoare si placute luminoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.084.953 RON
Data publicării
25.10.2023 11:23
Data finalizării
26.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.084.953 RON