Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET SERVICII SERVICE AUTO

Număr anunț
DA34342966
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE UTILITATI PUBLICE RASNOV (CUI 43629897)
Cod CPV
34326100-9 · Ambreiaje si piese conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.421.569 RON
Data publicării
25.10.2023 11:23
Data finalizării
26.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.421.569 RON