Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,5% sub estimat
,,Servicii de asigurari auto CASCO” cod CPV 66514110- 0
- Număr anunț
- SCN1011090
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66515200-5 · Servicii de asigurare a bunurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 64.876 RON
- Valoare atribuită
- 57.386 RON 11,5% sub estimat
- Data publicării
- 10.08.2018 08:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1004289
- Termen limită
- 21.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1019157
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI - SERVICIUL DE ASIGURARI CASCO AUTOVEHICULE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1019157.pdf
- MODEL CONTRACT - SERVICIUL DE ASIGURARI CASCO AUTOVEHICULE.pdf.p7s
- MODELE FORMULARE SERVICII L99 - bun.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 2
Individuala
Ofertant
Oferta 3
Individuala
Ofertant
CAMPION BROKER DE ASIGURARE ȘI REASIGURARE S.R.L. CUI RO 17067935
Valoare atribuită
57.386 RON
din 64.876 RON estimat
11,5%
Adjudecat la 88,5% din estimat · economie 7.490 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.