Ofertă acceptată Cumpărare directă

Presa evacuabila pentru pastille cu diametrul de 13 mm, presiune aplicata maxim 10 tone

Număr anunț
DA34338982
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CHIMIE FIZICA ILIE MURGULESCU (CUI 4267176)
Cod CPV
39713211-5 · Dispozitive de uscat si presat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
16.315.943 RON
Data publicării
25.10.2023 11:23
Data finalizării
26.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.315.943 RON