Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dispozitiv pentru pasat,42 cm,inox -Westmark

Număr anunț
DA34346536
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNIC BUZAU (CUI 4299666)
Cod CPV
39221100-8 · Ustensile de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.180.084 RON
Data publicării
25.10.2023 11:23
Data finalizării
26.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.180.084 RON