Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare dirigentie „Modernizarea infrastructurii rutiere de baza în Comuna Ciugud, Județul Al

Număr anunț
DA34332072
Autoritate contractantă
COMUNA CIUGUD (CUI 4562516)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.427.037 RON
Data publicării
25.10.2023 11:23
Data finalizării
26.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.427.037 RON