Ofertă acceptată Cumpărare directă

Timer programabil, zilnic, saptaminal, 2 canale, 2x 60 perechi evenimente, 16A NUMAR DE REFERINTA: P

Număr anunț
DA34335605
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL CUZA-VODA (CUI 3602710)
Cod CPV
31221000-1 · Relee electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.290.768 RON
Data publicării
25.10.2023 11:23
Data finalizării
26.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.290.768 RON