Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de Coordonator SSM-Amenajari autorizare ISU-GRADINITA 25

Număr anunț
DA34316527
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.091 RON
Data publicării
24.10.2023 11:23
Data finalizării
26.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.091 RON