Ofertă acceptată Cumpărare directă

Abonament 2 luni parcare Bucuresti, amenajata de PMB prin CMPB

Număr anunț
DA34321198
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Cod CPV
63712400-7 · Servicii de parcare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.832.152 RON
Data publicării
24.10.2023 11:23
Data finalizării
26.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.832.152 RON